Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Mizon

Mizon Cicaluronic Sérum, 30 ml

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

749 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
749 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Mizon Cicaluronic Sérum, 30 ml

Pleťové sérum Mizon Cicaluronic Sérum, 30 ml: Mizon Cicaluronic Serum poskytuje intenzivní hloubkovou hydrataci a je vhodné pro všechny typy pleti, zejména pro extrémně suchou a citlivou pleť. Veganské složení obsahuje patentovaný komplex CICALURONIC s 3 100 ppm extraktu z pupečníku asijského (Centella asiatica) a 1 000 ppm osmi druhů kyseliny hyaluronové, které společně pomáhají zadržovat vlhkost v pokožce a brání jejímu přirozenému vysušování. Pleť zůstává po použití Mizon Cicaluronic Serum svěží, hebká a hydratovaná, zatímco na jejím povrchu vzniká dlouhotrvající ochranná hydratační vrstva. Základní informace Konzistence: SérumTyp pleti: Pro všechny typy pleti, zejména pro extrémně suchou a citlivou pleťPoužití: Denní Účinek: Podpora hojení pokožky, antioxidační ochrana, podpora tvorby kolagenu, hydratace, ochrana před ztrátou vlhkosti, posílení ochranné funkce pokožky, vyhlazení vrásek, zlepšení hladkosti a pružnosti, zklidnění podrážděné pletiAktivní látky: Pupečník asijský (Centella asiatica, CICA), 8 typů kyseliny...

Produkt Mizon Cicaluronic Sérum, 30 ml z kategorie pleťová séra si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 749 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Mizon Cicaluronic Sérum, 30 ml od značky MIZON.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Mizon Cicaluronic Sérum, 30 ml a také tipy, jak vybírat pleťová séra. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Mizon Cicaluronic Sérum, 30 ml?

Aktuálně můžete produkt Mizon Cicaluronic Sérum, 30 ml koupit již od 749 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Mizon Cicaluronic Sérum, 30 ml?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Mizon Cicaluronic Sérum, 30 ml skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Mizon Cicaluronic Sérum, 30 ml EAN kód?

EAN kód pro Mizon Cicaluronic Sérum, 30 ml je 8809663752880. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.