Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Multiland

Mint Chicks: Screens - LP

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

649 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
649 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Mint Chicks: Screens - LP

LP vinyl Mint Chicks: Screens - LP:Screens je třetí studiové album skupiny The Mint Chicks, která svůj styl občas označovala jako „troublegum”. Jedná se o jediné album, které skupina natočila s kytaristou Michaelem Logiem. The Mint Chicks byla novozélandská rocková a art punková skupina založená v roce 2001 v Aucklandu. Později, v roce 2007, se její členové přesunuli do do Portlandu v americkém státě Oregon. Jsou známí pro míchání popový popěvků se strukturami noise rocku a experimentální hudby. Vyhlášené byly i jejich koncerty, plné destrukce vybavení i sebedestrukce hudebníků na pódiu. Rok vydání : 2019 (3.album) Seznam stop LP Red, White Or Blue / 2010 / Hot On Your Heels / Don't Sell Your Brain Out, Baby / I Can't Stop Being Foolish / What A Way / Screens / Sweet Janine / Telephone / Enemies / Life Will Get Better Some Day

Produkt Mint Chicks: Screens - LP z kategorie vinyly si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 649 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Mint Chicks: Screens - LP od značky MULTILAND.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Mint Chicks: Screens - LP a také tipy, jak vybírat vinyly. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Mint Chicks: Screens - LP?

Aktuálně můžete produkt Mint Chicks: Screens - LP koupit již od 649 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Mint Chicks: Screens - LP?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Mint Chicks: Screens - LP skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Mint Chicks: Screens - LP EAN kód?

EAN kód pro Mint Chicks: Screens - LP je 5054197037511. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.