Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od MEXEN

MEXEN T05 sprchový set, chrom-bílý

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

2 100 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
2 100 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu MEXEN T05 sprchový set, chrom-bílý

Sprchový set MEXEN T05 sprchový set, chrom-bílý: Sprchový set MEXEN T05 přináší do koupelny ucelené řešení. Jeho základem je nástěnná páková baterie se standardní roztečí 15 cm, která se připojuje na 1/2" závit. Pro sprchování slouží pevná hlavová sprcha s funkcí tropického deště a ruční sprcha se třemi režimy proudu. Součástí je také sprchový sloup, hadice a mýdlenka. Celý set s kulatým designem je vyroben z plastu. Klíčové vlastnosti sprchového setu MEXEN T05 Kompletní set určený pro nástěnnou instalaciHlavová sprcha s funkcí tropického deště má průměr 22,5 cmRuční sprcha se 3 režimy prouduNástěnná páková baterie má standardní rozteč 15 cmSprchová hadice s dvouzámkovým systémem měří 150 cmVyroben z plastuRozměry 95 × 40 cm (v×h)Balení obsahuje baterii, sprchový sloup, hlavovou a ruční sprchu, držák, hadici a mýdlenku

Produkt MEXEN T05 sprchový set, chrom-bílý z kategorie sprchové sety si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 2 100 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu MEXEN T05 sprchový set, chrom-bílý od značky MEXEN.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu MEXEN T05 sprchový set, chrom-bílý a také tipy, jak vybírat sprchové sety. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena MEXEN T05 sprchový set, chrom-bílý?

Aktuálně můžete produkt MEXEN T05 sprchový set, chrom-bílý koupit již od 2 100 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit MEXEN T05 sprchový set, chrom-bílý?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je MEXEN T05 sprchový set, chrom-bílý skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má MEXEN T05 sprchový set, chrom-bílý EAN kód?

EAN kód pro MEXEN T05 sprchový set, chrom-bílý je 5907709140875. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.