Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Mean Well

Mean Well LAD-120B

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 189 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
1 189 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Mean Well LAD-120B

Napájecí zdroj Mean Well LAD-120B: Zálohovaný napájecí zdroj Mean Well LAD-120B je spínaný zdroj určený pro průmyslové aplikace. Nabízí maximální výkon zdroje 120 W a pracuje se stejnosměrným proudem. Klíčovou funkcí je integrované zálohování, které napájí zařízení i při výpadku sítě. Výstupní napětí můžete regulovat v rozmezí od 21,6 do 27,6 V. Zdroj obsahuje komplexní ochranu proti přepětí, zkratu a přehřátí. Klíčové vlastnosti zálohovaného napájecího zdroje Mean Well LAD-120B Určený pro průmyslové aplikace se zálohováním napájeníPoskytuje maximální výkon 120 WVýstupní napětí regulovatelné v rozsahu 21,6–27,6 VMaximální výstupní proud 3 400 mAVybavený integrovanou zálohovací funkcíZahrnuje ochranu proti přepětí, zkratu a přehřátíVýstupní konektor ve formě svorkovniceRozměry 98 × 159 × 30 mm (š×h×v)Hmotnost 0,42 kg

Produkt Mean Well LAD-120B z kategorie napájecí zdroje si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 1 189 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Mean Well LAD-120B od značky MEAN WELL.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Mean Well LAD-120B a také tipy, jak vybírat napájecí zdroje. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Mean Well LAD-120B?

Aktuálně můžete produkt Mean Well LAD-120B koupit již od 1 189 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Mean Well LAD-120B?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Mean Well LAD-120B skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Mean Well LAD-120B EAN kód?

EAN kód pro Mean Well LAD-120B je MEWE2402. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.