Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od MANN FILTER

MANN-FILTER HU930/3x

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

325 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
325 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu MANN-FILTER HU930/3x

Olejový filtr MANN-FILTER HU930/3x:Každý motor pro své správné fungování potřebuje také mít kvalitní olejový filtr. Zvolte olejový filtr MANN-FILTER. Dokáže zachytit prach, saze a kovové částice, které vznikají v procesu práce motoru. Dokáže tak snížit hlučnost a prodloužit životnost motoru. Hlavní vlastnosti produktu MANN-FILTER HU930/3x Olejový filtr MANN-FILTER se postará o bezproblémový chod motoru Zabrání zanesení motoru sazemi, kovovými částicemi i prachem Zajisté oceníte snížení hlučnosti motoru

Produkt MANN-FILTER HU930/3x z kategorie olejové filtry si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 325 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu MANN-FILTER HU930/3x od značky MANN FILTER.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu MANN-FILTER HU930/3x a také tipy, jak vybírat olejové filtry. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena MANN-FILTER HU930/3x?

Aktuálně můžete produkt MANN-FILTER HU930/3x koupit již od 325 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit MANN-FILTER HU930/3x?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je MANN-FILTER HU930/3x skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má MANN-FILTER HU930/3x EAN kód?

EAN kód pro MANN-FILTER HU930/3x je 4011558291303. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.