Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Mackie

MACKIE ProFX10v3+

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

8 449 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
8 449 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu MACKIE ProFX10v3+

Mixážní pult MACKIE ProFX10v3+:Analogový mixážní pult ProFX10v3+ od renomovaného výrobce Mackie pokračuje v nastoleném trendu a flexibilně se přizpůsobuje aktuálním trendům a požadavkům. Stejně jako starší verze bez „pluska“ v názvu nabízí deset kanálů, třípásmový ekvalizér, kompresor, preampy Onyx s 60 dB gainem a prakticky nulovým šumem pro maximálně čistý přenos zvukového signálu, efektový procesor GigFX se 24 efekty (od reverbů po delay efekty) a nahrávání ve vynikající kvalitě díky 192 kHz / 24bit 2× 4 USB rozhraní. Novinkou je kanál vybavený Bluetooth pro posílání a přijímání audia ze zařízení jako smartphone nebo tablet, který nabízí podcasterům jednoduchý způsob, jak přijímat příchozí hovory.  Klíčové vlastnosti mixážního pultu MACKIE ProFX10v3+Analogový mixážní pult Mackie ProFX10v3+Předzesilovače Onyx s velmi nízkým šumem a vysokým ziskemEfektový procesor GigFX s 24 efektyUSB audio rozhraní pro nahrávání do PC / DAWBluetooth kanál pro bezdrátový přenos audia ze smartphonu nebo tabletuTři režimy USB...

Produkt MACKIE ProFX10v3+ z kategorie mixpulty si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 8 449 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu MACKIE ProFX10v3+ od značky MACKIE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu MACKIE ProFX10v3+ a také tipy, jak vybírat mixpulty. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena MACKIE ProFX10v3+?

Aktuálně můžete produkt MACKIE ProFX10v3+ koupit již od 8 449 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit MACKIE ProFX10v3+?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je MACKIE ProFX10v3+ skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má MACKIE ProFX10v3+ EAN kód?

EAN kód pro MACKIE ProFX10v3+ je 810128260848. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.