Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od M Tech

M-Tech C5W 36mm 9LED bílé 1ks

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

159 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
159 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu M-Tech C5W 36mm 9LED bílé 1ks

LED autožárovka M-Tech C5W 36mm 9LED bílé 1ks: LED autožárovka M-Tech C5W typu sufit s délkou 36 mm patří do série PLATINUM. Je osazena devíti LED diodami, které produkují studené bílé světlo a ve srovnání s halogenovými žárovkami mají nižší spotřebu energie. Využijete ji pro osvětlení interiéru, zavazadlového prostoru nebo registrační značky. Tato autožárovka není vybavena homologací pro provoz na pozemních komunikacích, a proto je určena výhradně pro off-road použití. Klíčové vlastnosti LED autožárovky M-Tech C5W 36mm 9LED Určena výhradně pro off-road použití (bez homologace)Vhodná k osvětlení SPZ, interiéru vozu a zavazadlového prostoru9 LED diod a patice SV8.5Studené bílé světlo se světelným tokem 300 lmTechnologie LED zajišťuje nižší spotřebu energie oproti halogenůmVýkon 2,8 WNapájecí napětí 12 VDélka 36 mm Efektivní svícení a určení Díky použití LED technologie má autožárovka výkon 2,8 W a světelný tok 300 lm. Jelikož nemá homologaci pro provoz na veřejných komunikacích, její použití je omezeno...

Produkt M-Tech C5W 36mm 9LED bílé 1ks z kategorie autožárovky si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 159 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu M-Tech C5W 36mm 9LED bílé 1ks od značky M TECH.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu M-Tech C5W 36mm 9LED bílé 1ks a také tipy, jak vybírat autožárovky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena M-Tech C5W 36mm 9LED bílé 1ks?

Aktuálně můžete produkt M-Tech C5W 36mm 9LED bílé 1ks koupit již od 159 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit M-Tech C5W 36mm 9LED bílé 1ks?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je M-Tech C5W 36mm 9LED bílé 1ks skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.