Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Lilliputiens

Lilliputiens Taštička, džungle

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

399 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
399 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Lilliputiens Taštička, džungle

Ledvinka Lilliputiens Taštička, džungle: Ledvinka Lilliputiens Taštička, džungle je vyrobena z kombinace polyesteru a bavlny. Úložný prostor tvoří jedna hlavní a jedna vnější kapsa, kam se vejde lahev s pitím a další drobnosti. Nastavitelný popruh umožňuje více způsobů nošení – klasicky okolo pasu, přes rameno nebo křížem na hrudi. Pro snadné přenášení v ruce slouží praktické transportní ucho. Svým unisex provedením a motivem zvířat je ledvinka určena dětem na výlety do města i do přírody. Klíčové vlastnosti ledvinky Lilliputiens Taštičky Unisex provedení pro dětiVhodná na městské nošení, turistiku a cyklistikuObsahuje jednu hlavní a jednu vnější kapsuKapsy jsou vhodné na lahev a drobné předmětyVyrobena z polyesteru a bavlnyNastavitelný popruh umožňuje nošení přes rameno, okolo pasu, na hrudi i crossbodyTransportní ucho slouží k přenášení v ruceDesign s motivem zvířatRozměry 14 × 20 × 4,5 cm (vך×d)Hmotnost 110 g

Produkt Lilliputiens Taštička, džungle z kategorie ledvinky si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 399 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Lilliputiens Taštička, džungle od značky LILLIPUTIENS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Lilliputiens Taštička, džungle a také tipy, jak vybírat ledvinky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Lilliputiens Taštička, džungle?

Aktuálně můžete produkt Lilliputiens Taštička, džungle koupit již od 399 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Lilliputiens Taštička, džungle?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Lilliputiens Taštička, džungle skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.