Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od BizBooks

Líheň podnikatelských nápadů

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

119 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
119 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Líheň podnikatelských nápadů

Elektronická kniha Líheň podnikatelských nápadů:Věřili byste tomu, že každý může podnikat a přitom může být svobodný a šťastný? Tato knížka je plná takových příběhů. Obyčejní lidé, obyčejné osudy a neobyčejné nápady, jak rozjet svoje malé podnikání a jít zázrakům naproti. Knížka je volným pokračováním prvního dílu První kroky v podnikání: Jak si Maruška otevřela obchod s jahodami a dozvíte se v ní: jak najít motivaci a inspiraci pro změnu, jak využít svých zkušeností a silných stránek pro nalezení vhodného podnikání, jak si udělat jasno v podnikatelském záměru a na nic nezapomenout, co to je obchodní model a jak vnáší do podnikání logiku, jak rozvíjet i rozjeté podnikání pomocí nových služeb a neusínat na vavřínech, jak z každé překážky udělat příležitost a zažívat radost z práce každý den. Martina Václavíková, MBA Vystudovala strategické řízení a do roku 2010 působila na manažerských pozicích. Od dubna 2010 se osamostatnila a pracuje jako nezávislý poradce pro strategické řízení a rozvoj podnikání, mentor a kouč. Pořádá přednášky a...

Produkt Líheň podnikatelských nápadů z kategorie podnikání, obchod si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 119 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Líheň podnikatelských nápadů od značky BIZBOOKS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Líheň podnikatelských nápadů a také tipy, jak vybírat podnikání, obchod. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Líheň podnikatelských nápadů?

Aktuálně můžete produkt Líheň podnikatelských nápadů koupit již od 119 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Líheň podnikatelských nápadů?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Líheň podnikatelských nápadů skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Líheň podnikatelských nápadů EAN kód?

EAN kód pro Líheň podnikatelských nápadů je 9788026503279. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.