Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od LIEBHERR

LIEBHERR SIFNSe 5128

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

45 990 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
45 990 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu LIEBHERR SIFNSe 5128

Vestavný mrazák LIEBHERR SIFNSe 5128:Vestavný mrazák LIEBHERR SIFNSe 5128 s celkovým objemem 213 litrů se díky roční spotřebě 237 kWh řadí mezi spotřebiče energetické třídy E. S hlučností dosahující 33 dB spadá mrazák LIEBHERR SIFNSe 5128 do třídy hlučnosti B. Mrazák disponuje 8 zcela uzavřenými zásuvkami s průhlednou přední stěnou a s integrovaným vedením zásuvek. Mrazák je dále vybaven kvalitním LED osvětlením, dotykovým displejem, funkcí NoFrost a množstvím dalších funkcí zajišťujícím bezproblémový chod a dlouhou životnost spotřebiče.  Klíčové vlastnosti vestavného mrazáku LIEBHERR SIFNSe 5128Roční spotřeba 237 kWhCelkový objem 213 litrů8 zcela uzavřených zásuvek s průhlednou přední stěnouFunkce NoFrost chránící mrazicí prostor před nechtěnou námrazouDotykový displejSoftSystemVarioSpaceVyměnitelné těsnění dveříVybavení vhodné pro myčku nádobí Funkce NoFrostKdyž otevřete mrazničku, chcete vidět zmrazené potraviny – ale rozhodně ne led nebo námrazu. NoFrost chrání mrazicí prostor před...

Produkt LIEBHERR SIFNSe 5128 z kategorie mrazáky si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 45 990 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu LIEBHERR SIFNSe 5128 od značky LIEBHERR.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu LIEBHERR SIFNSe 5128 a také tipy, jak vybírat mrazáky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena LIEBHERR SIFNSe 5128?

Aktuálně můžete produkt LIEBHERR SIFNSe 5128 koupit již od 45 990 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit LIEBHERR SIFNSe 5128?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je LIEBHERR SIFNSe 5128 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má LIEBHERR SIFNSe 5128 EAN kód?

EAN kód pro LIEBHERR SIFNSe 5128 je 4016803115656. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.