Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Lena

Lena Workies sklápěč

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

93 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
93 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Lena Workies sklápěč

Auto Lena Workies sklápěč: Klíčové vlastnosti sklápěče Lena WorkiesSklápěč vhodný na písekVyrobeno z odolného ABS plastuKvalitní pogumovaná kola 4mm pozinkované ocelové osyVícebarevné provedeníVhodné od 18 měsícůMateriál:ABS plastDélka:12 cm

Produkt Lena Workies sklápěč z kategorie technické stroje si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 93 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Lena Workies sklápěč od značky LENA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Lena Workies sklápěč a také tipy, jak vybírat technické stroje. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Lena Workies sklápěč?

Aktuálně můžete produkt Lena Workies sklápěč koupit již od 93 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Lena Workies sklápěč?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Lena Workies sklápěč skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Lena Workies sklápěč EAN kód?

EAN kód pro Lena Workies sklápěč je 4006942899203. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.