Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Multiland

Lee Ben: I'm Fun - CD

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

389 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
389 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Lee Ben: I'm Fun - CD

Hudební CD Lee Ben: I'm Fun - CD:Již šestnácté studiové album australského hudebníka. Předchozí desku Quarter Century Classix vydal v roce 2019. Hudebně deska osciluje mezi moderně pojatým písničkářstvím, indie popem a rockem. Australský indie popový zpěvák, skladatel a producent. Ve čtrnácti začínal v kapele Noise Addict, od roku 1995 však působí sólově. Hudebně se učil od Sonic Youth, Beastie Boys a dalších velikánů konce osmdesátých a začátku devadesátých let. Rok vydání : 2022 (16.album) Seznam stop CD Born For This Bullshit (feat. Sad13) / My Adventure (feat. Sally Seltmann) / Parents Get High (feat. Washington) / Crooked Tree (feat. Zooey Deschanel, Eric D. Johnson) / Like This Or Like That / Arsehole (feat. Georgia Maq) / The Good Stuff / Sex & Drugs & Rock N Roll / Slow Down (feat. Shamir) / Cowards

Produkt Lee Ben: I'm Fun - CD z kategorie hudba na cd si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 389 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Lee Ben: I'm Fun - CD od značky MULTILAND.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Lee Ben: I'm Fun - CD a také tipy, jak vybírat hudba na cd. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Lee Ben: I'm Fun - CD?

Aktuálně můžete produkt Lee Ben: I'm Fun - CD koupit již od 389 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Lee Ben: I'm Fun - CD?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Lee Ben: I'm Fun - CD skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Lee Ben: I'm Fun - CD EAN kód?

EAN kód pro Lee Ben: I'm Fun - CD je 5054197116230. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.