Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Stylex

Lampion koule barevná

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

53 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
53 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Lampion koule barevná

Lampion Lampion koule barevná: Pokud chystáte doma dětskou narozeninovou oslavu, tematický večírek či jinou párty, lampion Stylex je pro vás ideální volbou. S jeho pomocí vytvoříte skvělou výzdobu, a to v interiéru i exteriéru. Vyrobený je z kvalitního papíru a opatřený kovovým háčkem, pomocí něhož ho můžete kamkoli zavěsit. Lampion Stylex vám umožní vytvořit parádní výzdobu na každou oslavu. Klíčové vlastnosti lampionu - barevné kouleLampion vhodný pro použití v interiéru i exteriéruIdeální na narozeninovou oslavu, tematický večírek či jinou pártyUmožní vytvořit parádní výzdobuVyrobený je z kvalitního papíruLampion Stylex lze pověsit pomocí kovového háčkuBarevné provedení: vícebarevné Průměr:24 cm

Produkt Lampion koule barevná z kategorie lampióny si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 53 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Lampion koule barevná od značky STYLEX.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Lampion koule barevná a také tipy, jak vybírat lampióny. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Lampion koule barevná?

Aktuálně můžete produkt Lampion koule barevná koupit již od 53 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Lampion koule barevná?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Lampion koule barevná skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Lampion koule barevná EAN kód?

EAN kód pro Lampion koule barevná je 4044186108408. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.