Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od DEDE

Kuchyňský set "Master Chef"

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

420 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
420 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Kuchyňský set "Master Chef"

Dětská kuchyňka Kuchyňský set "Master Chef":Kuchyňský set „Master Chef“ zabaví kluky i holky od 3 let, kteří si s ním mohou vyzkoušet vaření dospělých v naprosto bezpečném prostředí bez horkých plotýnek. Dítě při hře přirozeně rozvíjí jemnou motoriku, představivost a kreativitu a zároveň paměť i schopnost samostatné hry. Set je vyroben z lehkého plastu, takže se snadno přenáší, a k jeho údržbě postačí navlhčený hadřík. Kuchyňka je ve stylovém růžovém, zeleném a tyrkysovém provedení a již v základu obsahuje 20 doplňků a nádobí. Sadu lze postupně doplňovat dalším vybavením nebo suchými potravinami. Klíčové vlastnosti kuchyňského setu "Master Chef"Skrze hru získává dítě vztah k vaření Podporuje rozvoj jemné motoriky, představivosti a kreativityPřirozeně rozvíjí paměť a schopnost samostatné hryLehká plastová konstrukce se snadno přenášeníKuchyňka se snadno udržuje pomocí vlhkého hadříkuBarevné provedení v růžové, zelené a tyrkysovéObsahuje 20 doplňků pro hru na vaření a nádobíUmožňuje rozšíření o další doplňky nebo...

Produkt Kuchyňský set "Master Chef" z kategorie kuchyňka si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 420 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Kuchyňský set "Master Chef" od značky DEDE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Kuchyňský set "Master Chef" a také tipy, jak vybírat kuchyňka. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Kuchyňský set "Master Chef"?

Aktuálně můžete produkt Kuchyňský set "Master Chef" koupit již od 420 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Kuchyňský set "Master Chef"?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Kuchyňský set "Master Chef" skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Kuchyňský set "Master Chef" EAN kód?

EAN kód pro Kuchyňský set "Master Chef" je 8693830015058. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.