Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od KPH

KPH klasické Secrets vínové

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

699 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
699 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu KPH klasické Secrets vínové

Fotoalbum KPH klasické Secrets vínové: Klasické fotoalbum KPH Secrets slouží k uchování vašich vzpomínek v tradiční papírové podobě. Fotografie se do něj vkládají pomocí fotorůžků, což vám dává naprostou volnost v jejich uspořádání. Album obsahuje 60 stran a pojme až 420 snímků. Oceníte také podporu pro různé formáty fotografií, od standardních 9 × 13 cm a 10 × 15 cm až po větší rozměry 13 × 18 cm. Díky tomu můžete kombinovat různé typy snímků na jedné stránce. Klíčové vlastnosti fotoalba KPH klasického Secrets vínového Určeno pro vkládání fotografií pomocí fotorůžkůKapacita alba je až 420 fotografiíAlbum obsahuje 60 stranVhodné pro fotografie o rozměrech 9 × 13 cm, 10 × 15 cm, 13 × 18 cm a 10 × 18 cmRozměry 33 × 30 cm

Produkt KPH klasické Secrets vínové z kategorie fotoalba si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 699 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu KPH klasické Secrets vínové od značky KPH.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu KPH klasické Secrets vínové a také tipy, jak vybírat fotoalba. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena KPH klasické Secrets vínové?

Aktuálně můžete produkt KPH klasické Secrets vínové koupit již od 699 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit KPH klasické Secrets vínové?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je KPH klasické Secrets vínové skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má KPH klasické Secrets vínové EAN kód?

EAN kód pro KPH klasické Secrets vínové je 5052282055600. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.