Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Koss

Koss UR/20

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

639 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
639 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Koss UR/20

Sluchátka Koss UR/20:Sluchátka Koss UR20 představují odolná uzavřená sluchátka s kvalitní izolací od okolního hluku. Uzavřená konstrukce výrazně snižuje pronikání okolních zvuků, takže si můžete vychutnat hudbu naplno, ať už doma, v práci nebo na cestách. Přestože vypadají robustně, jejich konstrukce umožňuje snadné složení, takže se sluchátka pohodlně vejdou do zavazadla. Uzavřená Konstrukce 3,5 / 6,5 mm Typ připojení Pasivní Potlačení hluku Bez mikrofonu Konstrukce mikrofonu 30-20 000 Hz Frekvenční rozsah Klíčové vlastnosti sluchátek Koss UR/20Uzavřená konstrukce sluchátek Koss UR/20 pro lepší odhlučněníNastavitelný hlavový můstekPohodlné polstrované náušníky z umělé kůžeSkládací design pro snadné přenášeníDélka kabelu 2,5 m, nízká hmotnost 230 gS nastavitelným hlavovým mostemZvuk sluchátek Koss UR/20 je...

Produkt Koss UR/20 z kategorie sluchátka si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 639 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Koss UR/20 od značky KOSS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Koss UR/20 a také tipy, jak vybírat sluchátka. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Koss UR/20?

Aktuálně můžete produkt Koss UR/20 koupit již od 639 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Koss UR/20?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Koss UR/20 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Koss UR/20 EAN kód?

EAN kód pro Koss UR/20 je 021299147795. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.