Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od IDEAIFY s.r.o.

Keltská krev a České srdce

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

249 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
249 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Keltská krev a České srdce

Elektronická kniha Keltská krev a České srdce:V srdci dávných českých hvozdů se střetávají dva světy: Keltové, kteří naslouchají šepotu dubů a uctívají duchy země, a Slované, kteří přinášejí železo, jediného boha a neúprosný řád. Když se zraněný slovanský vojevůdce Bohuslav setká s keltskou dcerou lesa Aoife, jejich osudy se propletou navzdory staletím trvající nenávisti. Společně stojí na prahu proroctví, které hlásá zrod nového národa – nebo zkázu všech, kdo se postaví proti vůli Země. Jejich láska se stane mostem mezi dvěma kulturami, ale také jiskrou, jež může zapálit válku, jež pohltí vše.

Produkt Keltská krev a České srdce z kategorie romány si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 249 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Keltská krev a České srdce od značky IDEAIFY S.R.O..

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Keltská krev a České srdce a také tipy, jak vybírat romány. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Keltská krev a České srdce?

Aktuálně můžete produkt Keltská krev a České srdce koupit již od 249 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Keltská krev a České srdce?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Keltská krev a České srdce skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.