Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Kamado

KAMADO Gril Lava Egg 66 cm

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

21 991 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
21 991 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu KAMADO Gril Lava Egg 66 cm

Gril KAMADO Gril Lava Egg 66 cm:Gril KAMADO Gril Lava Egg 66 cmKAMADO Gril Lava Egg 66 cm je všestranný keramický gril pro všechny, kdo si chtějí užít klasické grilování i pomalé barbecue v jednom. Kromě běžného opékání si poradí také s uzením, pečením pizzy, chleba nebo dezertů a díky keramickému tělu dlouho udržuje stabilní teplotu. O přesné řízení žáru se stará horní a spodní ventil, zatímco integrovaný teploměr usnadní kontrolu během přípravy. Praktický stojan s kolečky a bočními policemi pak zajišťuje pohodlné zázemí pro venkovní vaření.Dřevěné uhlí, dřevoZpůsob ohřevuLitinaMateriál grilovací plochyØ 57 cmRozměr grilovací plochy122 × 141,5 × 85 cmRozměr griluKlíčové vlastnosti grilu KAMADO Lava Egg 66 cmKeramický gril na dřevěné uhlí i dřevoVhodný pro grilování, uzení i pečení pizzy, chleba a dalších dobrotGrilovací plocha o průměru 57 cmPřesná regulace teploty pomocí horního a spodního ventiluIntegrovaný teploměr pro snadnou kontrolu teplotyPojízdný stojan s kolečky pro snazší manipulaciDřevěné boční police pro odkládání surovin a...

Produkt KAMADO Gril Lava Egg 66 cm z kategorie grily a udírny si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 21 991 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu KAMADO Gril Lava Egg 66 cm od značky KAMADO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu KAMADO Gril Lava Egg 66 cm a také tipy, jak vybírat grily a udírny. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena KAMADO Gril Lava Egg 66 cm?

Aktuálně můžete produkt KAMADO Gril Lava Egg 66 cm koupit již od 21 991 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit KAMADO Gril Lava Egg 66 cm?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je KAMADO Gril Lava Egg 66 cm skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má KAMADO Gril Lava Egg 66 cm EAN kód?

EAN kód pro KAMADO Gril Lava Egg 66 cm je KAMGR001. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.