Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od KADVA

KADVA Pikniková deka Rulo

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

259 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

decathlon.cz
decathlon.cz Skladem
cena od
259 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu KADVA Pikniková deka Rulo

Pikniková deka KADVA Rulo je perfektním řešením pro každého, kdo si cení pohodlí a pohodlí při trávení času venku. Ať už plánujete relaxační piknik, den na pláži nebo relaxaci na zahradě, deka KADVA Rulo vám poskytne potřebnou podporu a pohodlí. Jeho funkčnost a stylový design z něj dělají nenahraditelného společníka pro jakékoli dobrodružství v přírodě. Deka KADVA Rulo o rozměrech 140 x 170 cm nabízí dostatek prostoru pro rodinu a přátele a zajišťuje pohodlí při společných chvílích venku. Optimální velikost přikrývky umožňuje volné rozložení, což je klíčové při pikniku nebo odpočinku v trávě. Po složení se deka stane kompaktní, takže se snadno skladuje a přenáší. PARAMETRY: - Značka: KADVA - Šířka: 140 cm - Země původu značky: Polsko - Pohlaví: Neuvádí se - Sezóna: Celoročně - Sport: Turistika - Délka: 170 cm - Materiál: Polyester

Produkt KADVA Pikniková deka Rulo z kategorie kempingové deky si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 259 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu KADVA Pikniková deka Rulo od značky KADVA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu KADVA Pikniková deka Rulo a také tipy, jak vybírat kempingové deky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena KADVA Pikniková deka Rulo?

Aktuálně můžete produkt KADVA Pikniková deka Rulo koupit již od 259 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit KADVA Pikniková deka Rulo?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je KADVA Pikniková deka Rulo skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má KADVA Pikniková deka Rulo EAN kód?

EAN kód pro KADVA Pikniková deka Rulo je 5904823662634. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.