Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Suretti

Kačena na sumce 180g

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

109 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
109 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Kačena na sumce 180g

Kačena Kačena na sumce 180g: Chodíte pravidelně na ryby? Ve výbavě by vám tedy neměla chybět kvalitní kačena na sumce Suretti 180 g. Toto pevné a odolné rybářské náčiní je totiž vhodné nejen k chytání sumců, ale také pro lov dalších dravých ryb. Chodíte pravidelně na ryby? Ve výbavě by vám tedy neměla chybět kvalitní kačena na sumce Suretti 180 g. Toto pevné a odolné rybářské náčiní je totiž vhodné nejen k chytání sumců, ale také pro lov dalších dravých ryb. Pořídit si přitom můžete i jiné gramáže. Pokud tedy milujete rybaření, jedná se o jasnou volbu. 

Produkt Kačena na sumce 180g z kategorie bojky na sumce si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 109 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

PODOBNE ZNAČKY V KATEGORII

Odkazy na značky:

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Kačena na sumce 180g od značky SURETTI.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Kačena na sumce 180g a také tipy, jak vybírat bojky na sumce. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Kačena na sumce 180g?

Aktuálně můžete produkt Kačena na sumce 180g koupit již od 109 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Kačena na sumce 180g?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Kačena na sumce 180g skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Kačena na sumce 180g EAN kód?

EAN kód pro Kačena na sumce 180g je 4891223082357. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.