Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od IQTECH

iQtech Millennium, Zigbee 2x NoN vypínač Smartlife, černý

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

399 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
399 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu iQtech Millennium, Zigbee 2x NoN vypínač Smartlife, černý

Vypínač iQtech Millennium, Zigbee 2x NoN vypínač Smartlife, černý:iQtech Millennium, Zigbee 2× NoN Smartlife je Zigbee vypínač propojitelný s přehlednou a lokalizovanou aplikací pro systémy Android a iOS. Aplikace vám umožní ovládat vaše osvětlení na dálku, nastavit čas vypnutí či zapnutí nebo spustit automatické vypínání a zapínání podle stavu dalších zařízení z rodiny iQtech SmartLife. Určitě také potěší možnost propojit ovládání s chytrými asistenty Google Home nebo Amazon Alexa. Vypínač iQtech Millennium lze také ovládat dotykem na panelu vypínače a díky jemnému podsvícení jej jednoduše najdete i v noci. iQtech Millennium, Zigbee 2× NoN Smartlife je vypínač, který k funkčnímu zapojení nepotřebuje nulový vodič. Stačí, když je v krabici vypínače pouze fázový vodič. Vypínač je vhodný pro starší elektrické rozvody a všude tam, kde není nulový vodič. Klíčové vlastnosti vypínače iQtech Millennium Smartlife, Zigbee 2x NoN vypínač Smartlife, černýUmožní vám ovládat vaše osvětlení na dálku, nastavit čas vypnutí a zapnutí nebo spustit...

Produkt iQtech Millennium, Zigbee 2x NoN vypínač Smartlife, černý z kategorie ovladače a vypínače si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 399 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu iQtech Millennium, Zigbee 2x NoN vypínač Smartlife, černý od značky IQTECH.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu iQtech Millennium, Zigbee 2x NoN vypínač Smartlife, černý a také tipy, jak vybírat ovladače a vypínače. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena iQtech Millennium, Zigbee 2x NoN vypínač Smartlife, černý?

Aktuálně můžete produkt iQtech Millennium, Zigbee 2x NoN vypínač Smartlife, černý koupit již od 399 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit iQtech Millennium, Zigbee 2x NoN vypínač Smartlife, černý?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je iQtech Millennium, Zigbee 2x NoN vypínač Smartlife, černý skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má iQtech Millennium, Zigbee 2x NoN vypínač Smartlife, černý EAN kód?

EAN kód pro iQtech Millennium, Zigbee 2x NoN vypínač Smartlife, černý je 8594179149384. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.