Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od IBERIA

IBERIA černá 2 × 12,5 g

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

67 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
67 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu IBERIA černá 2 × 12,5 g

Barva na textil IBERIA černá 2 × 12,5 g: Profesionální barvicí prostředek Iberia Classic je určen na barvení textilu. Barva spolehlivě nabarví bavlnu, dřevo, korek, konopí, polyamid, viskózu, jutu, len, vlnu nebo lyocel. Je vhodná pro použití v domácnostech a toto balení obsahuje 2 sáčky černé barvy po 12,5 g. Klíčové vlastnosti barvy na textil IBERIA černé 2 × 12,5 gIberia Classic je účinná při barvení bavlny, vlny, konopí, polyamidu, viskózy nebo jutyDokáže nabarvit i dřevo nebo korekČerná barva pro domácí barveníPraktické balení 2 ks sáčkůHmotnost:2 × 12,5 g

Produkt IBERIA černá 2 × 12,5 g z kategorie barvy na textil si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 67 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu IBERIA černá 2 × 12,5 g od značky IBERIA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu IBERIA černá 2 × 12,5 g a také tipy, jak vybírat barvy na textil. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena IBERIA černá 2 × 12,5 g?

Aktuálně můžete produkt IBERIA černá 2 × 12,5 g koupit již od 67 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit IBERIA černá 2 × 12,5 g?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je IBERIA černá 2 × 12,5 g skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má IBERIA černá 2 × 12,5 g EAN kód?

EAN kód pro IBERIA černá 2 × 12,5 g je 8411660020154. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.