Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od HP

HP 125 Wired Mouse

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

239 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
239 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu HP 125 Wired Mouse

Myš HP 125 Wired Mouse:Myš pro spolehlivou každodenní práciMyš HP 125 Wired Mouse je spolehlivý pracovní nástroj navržený pro celodenní používání, kde záleží na pohodlí a bezproblémovém provozu. Stačí ji zapojit do USB-A portu a okamžitě pracujete – žádná instalace, žádné ovladače, žádné čekání. Optický snímač s citlivostí 1 200 DPI zajišťuje plynulé a přesné ovládání kurzoru na běžných kancelářských površích a symetrický tvar vyhovuje pravákům i levákům. Hmotnost pouhých 80 g a ergonomicky umístěná tlačítka s kolečkem zajišťují pohodlí i po mnoha hodinách práce s dokumenty, tabulkami a e-maily. Myš HP 125 Wired Mouse je zodpovědná volba pro kanceláře, školy i domácnosti díky výrobě s nízkým obsahem halogenů a možnosti snadné dezinfekce. Obouruční provedení USB připojení Klíčové vlastnosti myši HP 125 WiredOptický snímač s citlivostí 1 200 DPI pro přesné sledování pohybu na většině kancelářských povrchůSymetrický ergonomický design vhodný pro praváky i...

Produkt HP 125 Wired Mouse z kategorie myši si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 239 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu HP 125 Wired Mouse od značky HP.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu HP 125 Wired Mouse a také tipy, jak vybírat myši. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena HP 125 Wired Mouse?

Aktuálně můžete produkt HP 125 Wired Mouse koupit již od 239 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit HP 125 Wired Mouse?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je HP 125 Wired Mouse skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má HP 125 Wired Mouse EAN kód?

EAN kód pro HP 125 Wired Mouse je 195161439049. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.