Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od HMS

HMS Slam Ball PST25

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 699 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

decathlon.cz
decathlon.cz Skladem
cena od
1 699 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu HMS Slam Ball PST25

Slam Ball HMS PST25 o hmotnosti 25 kg je ideálním nástrojem pro dynamický trénink, který účinně zapojuje celý pohybový aparát. Tento míč, vyrobený z odolné gumy a naplněný pískem, je navržen tak, aby neměl tendenci odskakovat, což z něj činí perfektní volbu pro cvičení, při kterých se míč silou hází na zem – odtud jeho název "slam". Díky vodotěsnému provedení a výstupkům na povrchu míče, které zajišťují bezpečný úchop, je tento produkt vhodný pro trénink jak uvnitř, tak venku, bez obav z vlhkosti či bláta. Model PST je obzvlášť efektivní během rozcviček a cvičení zaměřených na zlepšení dynamiky a fyzické síly. Slam Ball HMS PST25 má průměr 27 cm a je součástí široké nabídky váh od 2 do 30 kg, což umožňuje výběr podle individuálních potřeb a úrovně tréninkové zdatnosti. Tento produkt je navíc zaručen po dobu 24 měsíců, což potvrzuje jeho kvalitu a důvěryhodnost. Využijte moderní tréninkový nástroj, který posune vaše cvičení na novou úroveň.

Produkt HMS Slam Ball PST25 z kategorie všechny produkty abistore sport si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 1 699 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu HMS Slam Ball PST25 od značky HMS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu HMS Slam Ball PST25 a také tipy, jak vybírat všechny produkty abistore sport. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena HMS Slam Ball PST25?

Aktuálně můžete produkt HMS Slam Ball PST25 koupit již od 1 699 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit HMS Slam Ball PST25?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je HMS Slam Ball PST25 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má HMS Slam Ball PST25 EAN kód?

EAN kód pro HMS Slam Ball PST25 je 5907695539905. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.