Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od HISENSE

HISENSE RL415N4ACE

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

12 690 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
12 690 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu HISENSE RL415N4ACE

Lednice HISENSE RL415N4ACE:Select brand:Lednice Hisense RL415N4ACEVolně stojící jednodveřová chladničkaKapacita 322 litrůZásuvka Fresh crisper uchová ovoce a zeleninu déle čerstvéV lednici je umístěno úsporné LED osvětleníVe výbavě lednice je nerezový držák na lahveSystém Multi Air Flow rovnoměrně rozhání chladný vzduch uvnitř ledniceElektronické nastavení teploty a provozních režimůMožnost změny směru otevírání dveříFunkce Super Cool pro rychlejší zchlazení čerstvě vložených potravinTichý chodMulti Air FlowV lednici Hisense bude vzduch rovnoměrně distribuován do všech částí.Fresh crisper zónaZásuvka poskytne ideální podmínky pro uskladnění ovoce a zeleniny, které udrží déle čerstvé.Velká rukojeťLednice Hisense se snadno otvírá pomocí velkého madla.Jednodveřová chladnička s ergonomickou rukojetíChladnička Hisense RL415N4ACE má 322litrový objem, díky kterému budete mít dostatek prostoru pro uložení všech potravin. Systém Multi Air Flow zajistí rovnoměrnou distribuci chladného vzduchu uvnitř lednice. K uloženým potravinám se...

Produkt HISENSE RL415N4ACE z kategorie lednice si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 12 690 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu HISENSE RL415N4ACE od značky HISENSE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu HISENSE RL415N4ACE a také tipy, jak vybírat lednice. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena HISENSE RL415N4ACE?

Aktuálně můžete produkt HISENSE RL415N4ACE koupit již od 12 690 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit HISENSE RL415N4ACE?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je HISENSE RL415N4ACE skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má HISENSE RL415N4ACE EAN kód?

EAN kód pro HISENSE RL415N4ACE je 6921727067319. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.