Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Henry’s

Henry's VERETIS černé

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

18 990 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
18 990 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Henry's VERETIS černé

Digitální piano Henry's VERETIS černé:Veretis je digitální piano od české značky Henry’s. Oblíbí si jej hráči, kteří se chtějí co nejvíce přiblížit pocitu z akustického klavíru, ale bez zbytečných funkcí a složitých menu. Plnohodnotná klaviatura s 88 vyváženými, kladívkovými klávesami reaguje přirozeně a dynamicky, takže hra působí jako na skutečném akustickém nástroji. Piano nabízí jediný, vysoce kvalitní klavírní zvuk, který nechá plně soustředit na hru. Stačí piano zapnout, nastavit hlasitost a hrát. Speciálně vyvinutý tichý mechanizmus minimalizuje mechanický hluk kláves, takže při hraní nic neruší a večerní cvičení je ohleduplné k okolí. Klíčové vlastnosti digitálního piana VERETIS Henry's, černé88 klávesKladívková vyvážená klaviaturaPolyfonie max 128 hlasůReproduktory 2× 20 WAudio In, Audio OutSluchátkový výstup (jack 3,5 mm)USB to hostMIDI In/OutBluetooth MIDI, Bluetooth AudioTrojpedál Soft, Sostenuto, Sustain Autentický zvuk, bohatá konektivita a elegantní provedeníVestavěné reproduktory 2× 20W a 128...

Produkt Henry's VERETIS černé z kategorie digitální piana si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 18 990 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Henry's VERETIS černé od značky HENRY’S.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Henry's VERETIS černé a také tipy, jak vybírat digitální piana. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Henry's VERETIS černé?

Aktuálně můžete produkt Henry's VERETIS černé koupit již od 18 990 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Henry's VERETIS černé?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Henry's VERETIS černé skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Henry's VERETIS černé EAN kód?

EAN kód pro Henry's VERETIS černé je 8595654856179. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.