Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od HELLY HANSEN

HELLY HANSEN Dámská parka Vega

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

5 989 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

decathlon.cz
decathlon.cz Skladem
cena od
5 989 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu HELLY HANSEN Dámská parka Vega

Navrhli jsme dámskou parkovou bundu Vega pro použití venku ve městě a na víkendové výlety. Určená pro chladné zimní dny, tato parka má delší délku pro dodatečnou ochranu. Konstrukce s 2 vrstvami HELLY TECH® Protection a kompletní těsnění švů poskytují vynikající vodotěsné a větruodolné vlastnosti. S nafouknutou syntetickou izolací a huňatými přepážkami na zádech také nabízí výjimečné teplo a pohodlí. Nastavitelná kapuce, pas s šňůrkou a odnímatelný kožešinový límec umožňují přizpůsobení a personalizaci vzhledu. Parka zahrnuje také manžety pro větší teplo, zipové kapsy pro pohodlné uložení a kartáčovanou podšívku pro větší komfort. Rozměry : - Standardní Vlastnosti : - HELLY TECH® PROTECTION - Zip YKK® - Nafouknutá syntetická izolace - Úplně voděodolná - Konstrukce s 2 vrstvami - Nastavitelná kapuce - Odnímatelný kožešinový límec - Nastavitelný pas se šňůrkou - Ruční kapsy se zabezpečeným zipem - Ruční kapsy s kartáčovanou podšívkou - Krajka uvnitř manžet - Logo na kovovém štítku - Bez PFC Složení : - Vrchní vrstva: 100 % polyester - Podšívka: 100 % polyamid - Izolace: 60 % polyester, 40 % polyester (recyklovaný) Certifikace : - Bez PFC Specifikace : - Hmotnost: 1420,0 g - Vnitřní délka CB: 103 cm Údržba : - Prát v pračce za teplé vody - 40 °C, Nebělit, Sušit v sušičce - nízká teplota, Žehlení na nízkou teplotu, Nečistit chemicky - Prait s podobnými barvami, Nepoužívat aviváž, Důkladně osušit, Sušit v sušičce s sušícími míčky, Před praním odstranit všechny volné předměty, Lehce poklepat na kanály během a po sušení pro rovnoměrné rozložení izolace.

Produkt HELLY HANSEN Dámská parka Vega z kategorie sportovní bundy si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 5 989 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu HELLY HANSEN Dámská parka Vega od značky HELLY HANSEN.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu HELLY HANSEN Dámská parka Vega a také tipy, jak vybírat sportovní bundy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena HELLY HANSEN Dámská parka Vega?

Aktuálně můžete produkt HELLY HANSEN Dámská parka Vega koupit již od 5 989 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit HELLY HANSEN Dámská parka Vega?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je HELLY HANSEN Dámská parka Vega skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má HELLY HANSEN Dámská parka Vega EAN kód?

EAN kód pro HELLY HANSEN Dámská parka Vega je 7042040210639. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.