Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Ikar

Harry Potter a Fénixov rád

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

499 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
499 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Harry Potter a Fénixov rád

Kniha Harry Potter a Fénixov rád: Jedno z najkrajších vydaní Harryho Pottera na svete! Teraz s magickou farebnou oriezkou a so slávnou obálkou od Adriána Macha. Na Rokfort doľahli temné časy. Keď dementor zaútočí na bratranca Dudleyho, Harry pochopí, že Voldemort sa nezastaví pred ničím, aby ho našiel. Mnohí popierajú návrat Temného pána, ale Harry nie je sám. Na Grimmauldovom námestí sa stretáva tajný rád, ktorý bojuje proti temným silám. Harry musí dovoliť, aby ho profesor Snape učil, ako sa má chrániť pred krutými útokmi Voldemorta na jeho myseľ. Tie sú zo dňa na deň silnejšie a Harryho čas sa kráti... Chrabromilská červená, oranžová ako Hagridove obrovské tekvice či purpurová Dumbledorovho plášťa – slovenský ilustrátor Adrián Macho vizuálne prepojil obálky kníh a vdýchol im nový život prostredníctvom farebných oriezok, ktoré sú jedinečné pre každú časť tejto fantastickej knižnej série. Špeciálny box, ktorý vznikol pri príležitosti 20. výročia vydania prvého príbehu obsahoval všetky diely Harryho Pottera s ilustrovanými obálkami z...

Produkt Harry Potter a Fénixov rád z kategorie fantasy, sci fi, horory si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 499 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Harry Potter a Fénixov rád od značky IKAR.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Harry Potter a Fénixov rád a také tipy, jak vybírat fantasy, sci fi, horory. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Harry Potter a Fénixov rád?

Aktuálně můžete produkt Harry Potter a Fénixov rád koupit již od 499 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Harry Potter a Fénixov rád?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Harry Potter a Fénixov rád skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Harry Potter a Fénixov rád EAN kód?

EAN kód pro Harry Potter a Fénixov rád je 9788055196763. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.