Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od GYMBEAM

GYMBEAM Šortky volné Relay

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

659 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

decathlon.cz
decathlon.cz Skladem
cena od
659 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu GYMBEAM Šortky volné Relay

Středně vysoký pas se stahovací šňůrkou dává šortkám Relay praktickou konstrukci pro pohyb i běžné nošení. Volný flowy střih neomezuje při aktivitě a materiál z modalu, bavlny, polyesteru a elastanu je příjemný na dotek. Šortky jsou navržené pro sportovní i volnočasové využití. - Volný střih podporuje přirozený pohyb bez těsného obepnutí. - Elastická guma v pase pomáhá šortkám dobře držet. - Stahovací šňůrka umožňuje upravit pas během nošení. - Konstrukce bez kapes zachovává čistý vzhled a lehké provedení. - Složení 40,3 % modal, 39,8 % bavlna, 15,2 % polyester, 4,7 % elastan spojuje měkkost a pružnost. ### Jaký mají šortky střih? Mají volný flowy střih a středně vysoký pas. Díky tomu jsou vhodné pro sportovní aktivity i volný čas.

Produkt GYMBEAM Šortky volné Relay z kategorie gymbeam si můžete zakoupit v internetovém obchodě decathlon.cz za cenu 659 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

PODOBNE ZNAČKY V KATEGORII

Odkazy na značky:

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu GYMBEAM Šortky volné Relay od značky GYMBEAM.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu GYMBEAM Šortky volné Relay a také tipy, jak vybírat gymbeam. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena GYMBEAM Šortky volné Relay?

Aktuálně můžete produkt GYMBEAM Šortky volné Relay koupit již od 659 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit GYMBEAM Šortky volné Relay?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu decathlon.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je GYMBEAM Šortky volné Relay skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má GYMBEAM Šortky volné Relay EAN kód?

EAN kód pro GYMBEAM Šortky volné Relay je 8586028133101. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.