Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od GIVI

GIVI V47NN topcase 47L

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

5 083 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
5 083 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu GIVI V47NN topcase 47L

Kufr na motorku GIVI V47NN topcase 47L: Plastový moto kufr GIVI V47NN nabízí objem 47 litrů, do kterého pojme dvě helmy. Kufr je vybaven bezpečnostním zámkem, vaše věci tak spolehlivě ochrání. Černé víko je velmi odolné, vodotěsné a nosnost celého kufru činí 10 kg. Na zadní straně jsou umístěny průhledné červené odrazky, které zvyšují bezpečnost hlavně při jízdě v noci nebo za snížené viditelnosti. Ke kufru si můžete doobjednat opěrku, brzdové světlo, dálkové ovládání víka či vnitřní textilní tašku. Klíčové vlastnostiPevný, lehký plastový kufr na motorku či skútrProstor na dvě helmyHorní typ upevněníBezpečnostní zámekBezpečnostní červené odrazkyNosnost 10 kg Rozměry:450 × 320 × 590 mm

Produkt GIVI V47NN topcase 47L z kategorie kufry horní si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 5 083 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu GIVI V47NN topcase 47L od značky GIVI.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu GIVI V47NN topcase 47L a také tipy, jak vybírat kufry horní. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena GIVI V47NN topcase 47L?

Aktuálně můžete produkt GIVI V47NN topcase 47L koupit již od 5 083 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit GIVI V47NN topcase 47L?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je GIVI V47NN topcase 47L skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má GIVI V47NN topcase 47L EAN kód?

EAN kód pro GIVI V47NN topcase 47L je 8019606159021. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.