Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Gel Blaster

Gel Blaster Barracuda

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 149 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
1 149 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Gel Blaster Barracuda

Dětská pistole Gel Blaster Barracuda:Dětská pistole Gel Blaster Barracuda přináší hráčům od 14 let akční zážitek v podobě prvního pumpovacího blasteru, který funguje bez baterií a střílí vodní kuličky. Díky kvalitnímu plastovému materiálu s nízkou hmotností se zbraň pohodlně drží a zároveň učí děti pevnému úchopu i trpělivosti při práci s mechanickým nabíjením. Součástí balení je vyndavací zásobník s kapacitou až 600 Gelletů, ochranné brýle a neuvěřitelných 10 000 kusů nábojů, takže hráč může směle vyrazit do akce. Zelené provedení a délka 58,4 cm dodávají blasteru atraktivní vzhled i příjemnou ergonomii. Klíčové vlastnosti dětské pistole Gel Blaster BarracudaStřelba až 6 Gelletů současně rychlostí až 175 km/hVyndavací zásobník s kapacitou 600 vodních kuličekSoučástí balení 10 000 nábojů a ochranné brýleGel Blaster Barracuda je vyroben z kvalitního plastu s nízkou hmotností pro pohodlné drženíPodporuje pevný úchop a trpělivost při manuálním nabíjeníBezpečná a čistá zábava - Gelletky po dopadu prasknouDětská pistole s délkou...

Produkt Gel Blaster Barracuda z kategorie ostatní pistolky si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 1 149 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Gel Blaster Barracuda od značky GEL BLASTER.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Gel Blaster Barracuda a také tipy, jak vybírat ostatní pistolky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Gel Blaster Barracuda?

Aktuálně můžete produkt Gel Blaster Barracuda koupit již od 1 149 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Gel Blaster Barracuda?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Gel Blaster Barracuda skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Gel Blaster Barracuda EAN kód?

EAN kód pro Gel Blaster Barracuda je 850049582933. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.