Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Funko

Funko Pop! Rocks U2 Adam 270

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

499 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
499 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Funko Pop! Rocks U2 Adam 270

Figurka Funko Pop! Rocks U2 Adam 270: Sběratelská figurka Funko Pop! ztvárňuje baskytaristu kapely U2, Adama Claytona. Tento model s číslem 270 patří do oblíbené série Pop! Rocks, která se zaměřuje na slavné hudebníky. Postavička je vyrobena z vinylu a zpracována v charakteristickém stylu značky Funko. Jedná se o nepohyblivou figurku, která je určena pro všechny fanoušky kapely i vášnivé sběratele. Klíčové vlastnosti figurky Funko Pop! Rocks U2 Adam 270 Určena pro sběratele a fanoušky kapely U2Vyrobena z vinyluPatří do sběratelské série Pop! RocksZpracována jako nepohyblivá postavičkaVýška 10 cm

Produkt Funko Pop! Rocks U2 Adam 270 z kategorie figurky si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 499 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Funko Pop! Rocks U2 Adam 270 od značky FUNKO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Funko Pop! Rocks U2 Adam 270 a také tipy, jak vybírat figurky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Funko Pop! Rocks U2 Adam 270?

Aktuálně můžete produkt Funko Pop! Rocks U2 Adam 270 koupit již od 499 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Funko Pop! Rocks U2 Adam 270?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Funko Pop! Rocks U2 Adam 270 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Funko Pop! Rocks U2 Adam 270 EAN kód?

EAN kód pro Funko Pop! Rocks U2 Adam 270 je 889698640329. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.