Vše od Aventinum
Flora naší krajiny
5.0
(1 obchod)
Informace o produktu Flora naší krajiny
Kniha Flora naší krajiny:
Produkt Flora naší krajiny z kategorie užitková zahrada si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 399 Kč.
Často se kupuje s:
Doporučujeme
Užitková zahrada od výrobce Aventinum
Značka + kategorie
Užitková zahrada do 500 Kč
Filtr podle ceny
Užitková zahrada do 1 000 Kč
Filtr podle ceny
Užitková zahrada do 1 500 Kč
Filtr podle ceny
Užitková zahrada do 2 000 Kč
Filtr podle ceny
Užitková zahrada do 5 000 Kč
Filtr podle ceny
Užitková zahrada do 10 000 Kč
Filtr podle ceny
PODOBNÉ PRODUKTY
PODOBNE ZNAČKY V KATEGORII
Odkazy na značky:
ČASTO KLADENÉ OTÁZKY
K produktu Flora naší krajiny od značky AVENTINUM.
Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Flora naší krajiny a také tipy, jak vybírat užitková zahrada. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.
Jaká je cena Flora naší krajiny?
Aktuálně můžete produkt Flora naší krajiny koupit již od 399 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.
Kde koupit Flora naší krajiny?
Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.
Je Flora naší krajiny skladem?
Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.
Jaký má Flora naší krajiny EAN kód?
EAN kód pro Flora naší krajiny je 9788074421549. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.