Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od FAT PIPE

FAT PIPE MINI + BALL

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

599 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
599 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu FAT PIPE MINI + BALL

Florbalka FAT PIPE MINI + BALL:Florbalka FAT PIPE MINI + BALL umožní hraní florbalu dětem. Vyrobená je ze 100% kompozitu a disponuje rovnou čepelí. Nabízí délku 55 cm. Florbalka FAT PIPE MINI + BALL je vybavená přilnavou omotávkou, která zajistí pevný úchop. Balení obsahuje také míček. Klíčové vlastnosti florbalky FAT PIPE MINI + BALLFlorbalka pro dětiVyrobená je ze 100% kompozituDisponuje rovnou čepelíFlorbalka FAT PIPE MINI je vybavená přilnavou omotávkou pro pevný úchopBalení obsahuje také míček

Produkt FAT PIPE MINI + BALL z kategorie florbalky si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 599 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu FAT PIPE MINI + BALL od značky FAT PIPE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu FAT PIPE MINI + BALL a také tipy, jak vybírat florbalky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena FAT PIPE MINI + BALL?

Aktuálně můžete produkt FAT PIPE MINI + BALL koupit již od 599 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit FAT PIPE MINI + BALL?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je FAT PIPE MINI + BALL skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má FAT PIPE MINI + BALL EAN kód?

EAN kód pro FAT PIPE MINI + BALL je 6418712100699. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.