Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Elegoo

ELEGOO MERCURY XS Bundle WASH&CURE-EU PLUG

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

4 799 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
4 799 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu ELEGOO MERCURY XS Bundle WASH&CURE-EU PLUG

Příslušenství pro 3D tiskárny ELEGOO MERCURY XS Bundle WASH&CURE-EU PLUG:Příslušenství pro 3D tiskárny ELEGOO MERCURY XS Bundle WASH&CURE-EU PLUGDoplněk k 3D tiskárnám s technologií tisku SLAPostará se o umytí, osušení a vytvrzení vytištěných výrobků z resinu (tekuté pryskyřice)Vytvrzování se provádí pomocí UV světla o vlnové délce 405 nmRotační platforma pro 360° expozici výrobkůUV svítilna do ruky pro vytvrzování vnitřku či zákoutí 3D výtiskůUV ochranný krytČasovač 0-30 minutObjem pro mytí 7 l, 180 × 121 × 153 mm (s platformou), 201 × 124 × 255 mm (bez platformy)Maximální velikost pro vytvrzení 200 × 260 mmELEGOO MERCURY XSMycí a vytvrzovací stanice ELEGOO MERCURY XS bude perfektním doplňkem k vaší 3D tiskárně pracující s technologií tisku SLA. Pomůže s post-procesingem výrobků vytištěných za pomocí resinu (tekuté pryskyřice), které je potřeba po tisku samotném, pro odstranění přebytečné pryskyřice, také umýt a osušit. Následně je možné za pomocí UV světla nechat výrobky dodatečně vytvrdit. Uvnitř vytvrzovací stanice se nachází talíř otočný o 360°, který zajistí...

Produkt ELEGOO MERCURY XS Bundle WASH&CURE-EU PLUG z kategorie mycí a vytvrzovací stanice si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 4 799 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu ELEGOO MERCURY XS Bundle WASH&CURE-EU PLUG od značky ELEGOO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu ELEGOO MERCURY XS Bundle WASH&CURE-EU PLUG a také tipy, jak vybírat mycí a vytvrzovací stanice. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena ELEGOO MERCURY XS Bundle WASH&CURE-EU PLUG?

Aktuálně můžete produkt ELEGOO MERCURY XS Bundle WASH&CURE-EU PLUG koupit již od 4 799 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit ELEGOO MERCURY XS Bundle WASH&CURE-EU PLUG?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je ELEGOO MERCURY XS Bundle WASH&CURE-EU PLUG skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má ELEGOO MERCURY XS Bundle WASH&CURE-EU PLUG EAN kód?

EAN kód pro ELEGOO MERCURY XS Bundle WASH&CURE-EU PLUG je 6976021763702. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.