Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od ELECTROLUX

Electrolux Refine 600 E6SI1-2MN

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

999 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
999 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Electrolux Refine 600 E6SI1-2MN

Žehlička Electrolux Refine 600 E6SI1-2MN: Odstranění pomačkání různých typů látekŽehlička Electrolux Refine 600 E6SI1-2MNNapařovací žehlička Electrolux Refine 600 E6SI1-2MN vám pomůže rychle a bez námahy odstranit záhyby z oblečení. Díky rychlému zahřátí za 30 sekund, rovnoměrné distribuci páry a vyváženému spojení tepla, páry a tlaku je připravena na každodenní péči o prádlo během chvilky. Žehlicí plocha GLISSIUM™ 175 odolná proti poškrábání snadno klouže po oděvech a díky mnoha otvorům rovnoměrně rozvádí páru. Praktický indikátor horké žehlicí plochy vám napoví, kdy je žehlička stále rozpálená, zatímco systém proti odkapávání pomáhá chránit oblečení před stopami vody. Samočisticí funkce FlushClean navíc usnadňuje údržbu a pomáhá omezit usazování vodního kamene. Klíčové vlastnosti žehličky Electrolux Refine 600 E6SI1-2MNNapařovací žehlička Refine 600 pro rychlé a pohodlné odstranění záhybůRychlé zahřátí během 30 sekundRovnoměrná distribuce páry pro hladší výsledky žehleníVyvážené spojení tepla,...

Produkt Electrolux Refine 600 E6SI1-2MN z kategorie Žehličky si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 999 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Electrolux Refine 600 E6SI1-2MN od značky ELECTROLUX.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Electrolux Refine 600 E6SI1-2MN a také tipy, jak vybírat žehličky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Electrolux Refine 600 E6SI1-2MN?

Aktuálně můžete produkt Electrolux Refine 600 E6SI1-2MN koupit již od 999 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Electrolux Refine 600 E6SI1-2MN?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Electrolux Refine 600 E6SI1-2MN skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Electrolux Refine 600 E6SI1-2MN EAN kód?

EAN kód pro Electrolux Refine 600 E6SI1-2MN je 7332543795253. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.