Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od EDUCA

EDUCA Pohádky

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

289 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
289 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu EDUCA Pohádky

Malování podle čísel EDUCA Pohádky:Klíčové vlastnosti produktu EDUCA Pohádky Malování podle čísel ocení především tvořiví jedinci Materiálem plátna je bavlna Rozměry činí 31 × 21,05 cm Námět: lidé a osobnosti V balení se nachází plátno, sada štětců a barvy K tomu, abyste měli obrázek tip ťop, využijete 5 akrylových barev Rám je součástí obrazu Před malováním musíte vypnout plátno

Produkt EDUCA Pohádky z kategorie malování podle čísel si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 289 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu EDUCA Pohádky od značky EDUCA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu EDUCA Pohádky a také tipy, jak vybírat malování podle čísel. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena EDUCA Pohádky?

Aktuálně můžete produkt EDUCA Pohádky koupit již od 289 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit EDUCA Pohádky?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je EDUCA Pohádky skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.