Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Fragment

Dinosauří klub T-rex útočí

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

149 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
149 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Dinosauří klub T-rex útočí

Kniha Dinosauří klub T-rex útočí:Jamie a Tess jsou členy Dinosauřího klubu – sítě dětí z celého světa, které sdílejí znalosti o dinosaurech. Během průzkumu zkamenělin ukrytých v jeskyni v Amonitové zátoce narazí na záhadné stopy, které je dovedou až mezi opravdové dinosaury! Ne všichni jsou ale přátelští jako roztomilý Wanno, se kterým se rychle skamarádí. Jak dopadne setkání s T-rexem, nejobávanějším predátorem všech dob?

Produkt Dinosauří klub T-rex útočí z kategorie dobrodružství a detektivky si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 149 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Dinosauří klub T-rex útočí od značky FRAGMENT.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Dinosauří klub T-rex útočí a také tipy, jak vybírat dobrodružství a detektivky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Dinosauří klub T-rex útočí?

Aktuálně můžete produkt Dinosauří klub T-rex útočí koupit již od 149 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Dinosauří klub T-rex útočí?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Dinosauří klub T-rex útočí skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Dinosauří klub T-rex útočí EAN kód?

EAN kód pro Dinosauří klub T-rex útočí je 9788025369692. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.