Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Palmako

Dětský domek Otto

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

29 990 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
29 990 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Dětský domek Otto

Dětský domeček Dětský domek Otto:Dětský dřevěný domeček Otto od výrobce Vladeko udělá dětem na zahradě velikou radost a bude zdrojem zábavy na dlouhou dobu. Jedná se o jednodušší dřevostavbu, která svou konstrukcí připomíná chaloupku se sedlovou střechou. Její jednoduchý a čistý styl zapadne do zahrady jakéhokoliv typu. Domeček nabízí dostatek místa pro dětský nábytek a všechny ostatní drobnosti a potřeby, bez kterých se pobyt na zahradě jednoduše neobejde. Domeček Vladeko Otto je vyroben z pevného smrkového dřeva, které je dodáváno bez povrchové úpravy, pouze čistě ohoblováno. Bezpečnou hru zaručují také použitá okenní plexiskla a dokonalé zpracování stavby. Klíčové vlastnosti dětského domečku Vladeko OttoZahradní domeček v jednoduchém a čistém styluDostatečně velký vnitřní prostor a verandaPojme všechny drobnosti a hračky, které děti na zahradě využívajíDomeček má 1křídlé dřevěné dveřeTři okna s výplní z bezpečného plexisklaJednoduchá montážSoučástí balení dětského domečku Otto je i podlahaStřešní krytinu je nutné...

Produkt Dětský domek Otto z kategorie dětské domečky si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 29 990 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Dětský domek Otto od značky PALMAKO.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Dětský domek Otto a také tipy, jak vybírat dětské domečky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Dětský domek Otto?

Aktuálně můžete produkt Dětský domek Otto koupit již od 29 990 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Dětský domek Otto?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Dětský domek Otto skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Dětský domek Otto EAN kód?

EAN kód pro Dětský domek Otto je 4743142006412. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.