Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od GUIRCA

Dětská Bílá Sukně Tutu - 31cm

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

122 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
122 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Dětská Bílá Sukně Tutu - 31cm

Doplněk ke kostýmu Dětská Bílá Sukně Tutu - 31cm:Sukně Tutu v délce 31 cm se hodí na školní karneval i besídku a lze ji využít i na běžné nošení. Bílá barva se snadno kombinuje s dalšími doplňky. Může posloužit také jako doplněk ke kostýmu malého andílka. Lehký tylový materiál vytvoří nadýchaný efekt. Pružná guma v pase usnadní oblékání a přizpůsobí se postavě. Klíčové vlastnosti dětské bílé sukně Tutu - 31 cmSukně Tutu je vhodná na školní karneval i besídkuPoslouží také při běžném nošeníLze ji využít jako doplněk ke kostýmu malého andílkaLehký tylový materiál vytvoří nadýchaný efektPružná guma v pase usnadní oblékání a přizpůsobí se postavěDélka sukně je 31 cmBílá barva se snadno kombinuje s dalšími doplňky

Produkt Dětská Bílá Sukně Tutu - 31cm z kategorie pro děti si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 122 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Dětská Bílá Sukně Tutu - 31cm od značky GUIRCA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Dětská Bílá Sukně Tutu - 31cm a také tipy, jak vybírat pro děti. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Dětská Bílá Sukně Tutu - 31cm?

Aktuálně můžete produkt Dětská Bílá Sukně Tutu - 31cm koupit již od 122 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Dětská Bílá Sukně Tutu - 31cm?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Dětská Bílá Sukně Tutu - 31cm skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Dětská Bílá Sukně Tutu - 31cm EAN kód?

EAN kód pro Dětská Bílá Sukně Tutu - 31cm je 8434077182628. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.