Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od N media a.s.

Czechy. To nevymyslíš

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

199 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
199 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Czechy. To nevymyslíš

Elektronická kniha Czechy. To nevymyslíš:Opravdu si Češi zaslouží být nazýváni nejpohodovějším národem střední Evropy? Proč je tak obtížné naučit se česky a proč by tu Poláci neměli používat slovo szukać? A jak vlastně zbohatli zdejší oligarchové? Na tyto a další otázky zasvěceně odpovídá znalec a především milovník Čech, polský bohemista, překladatel a novinář Aleksander Kaczorowski, který vášnivým objevováním naší země strávil nemalou část života a do polštiny přeložil díla Bohumila Hrabala, Josefa Škvoreckého nebo Egona Bondyho. Autor v knize původně určené polským čtenářům sleduje Čechy z perspektivy našich sousedů a rozdíly vnímá na každém kroku. Popisuje zdejší reálie, kulturu a historii – třeba i to, jak se chovat v české hospodě – a vyznává se ze svého upřímného zaujetí vším českým, přestože ho Češi někdy štvou. Českým čtenářům nabízí vlídný a lehce ironický pohled na to, jak jsou vnímány naše zvyky, mentalita, tradice, politika a dějiny. A zabývá se i tím, jestli skutečně žijeme v nejlepším místě na zemi. Přeložil...

Produkt Czechy. To nevymyslíš z kategorie literární biografie si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 199 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Czechy. To nevymyslíš od značky N MEDIA A.S..

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Czechy. To nevymyslíš a také tipy, jak vybírat literární biografie. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Czechy. To nevymyslíš?

Aktuálně můžete produkt Czechy. To nevymyslíš koupit již od 199 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Czechy. To nevymyslíš?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Czechy. To nevymyslíš skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.