Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Cudy

CUDY 2.5G PCI Express Adapter

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

369 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
369 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu CUDY 2.5G PCI Express Adapter

Síťová karta CUDY 2.5G PCI Express Adapter:Síťová karta slouží k integraci počítače do ethernetové sítě. Zařízení nabízí jeden port RJ-45 s podporou přenosové rychlosti 2,5 Gb/s pro rychlý přenos dat. Tento komponent pracuje s automatickou negociací rychlosti. K počítači se připojí jen přes PCI Express rozhraní a díky technologii Plug and Play není potřeba žádná složitá konfigurace či instalace ovladačů. Síťová karta CUDY je vybavena čipem RTL 8125 a je kompatibilní s PCIE x1, x2, x4, x8 a x16. Přenos dat dosahuje rychlosti 10/100/1G/2,5 Gbps. Klíčové vlastnosti síťové karty síťová karta CUDSíťová karta rozšíří váš počítač o jeden port RJ45Vyhovuje IEEE802.3bt / IEEE802.3at / IEEE802.3afRozhraní 1× PCI ExpressRychlost přenosu dat 10/100/1G/2,5 GbpsPlug and playPro OS Windows 10 (32/64), Win7 (32/64), Win8, 8.1 (32/64), Windows Server 2012, 2008 Rychlé připojení se síťovou kartou CUDKarta podporuje standard 802.3bz a přináší kompatibilitu s moderními 2,5G sítěmi. Automatická negociace samočinně upravuje...

Produkt CUDY 2.5G PCI Express Adapter z kategorie síťové karty si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 369 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu CUDY 2.5G PCI Express Adapter od značky CUDY.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu CUDY 2.5G PCI Express Adapter a také tipy, jak vybírat síťové karty. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena CUDY 2.5G PCI Express Adapter?

Aktuálně můžete produkt CUDY 2.5G PCI Express Adapter koupit již od 369 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit CUDY 2.5G PCI Express Adapter?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je CUDY 2.5G PCI Express Adapter skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má CUDY 2.5G PCI Express Adapter EAN kód?

EAN kód pro CUDY 2.5G PCI Express Adapter je 6971690791483. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.