Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Costa Nova

Costa Nova Mísa Dori, perleťová

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 185 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
1 185 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Costa Nova Mísa Dori, perleťová

Miska Costa Nova Mísa Dori, perleťová: Porcelánová miska Costa Nova Dori slouží k servírování menších pokrmů, jako jsou dezerty, předkrmy nebo saláty. Její klasický design se hodí na každý stůl. Miska je vyrobena z porcelánu a po použití ji můžete umýt v myčce na nádobí, což usnadňuje údržbu. Svou velikostí je vhodná pro podávání jednotlivých porcí. Klíčové vlastnosti misky Costa Nova Dori perleťové Vhodná na servírování dezertů, předkrmů a salátůVyrobena z porcelánuVhodná pro mytí v myčce na nádobíKlasický designRozměry 4,8 × 9 × 14,3 cm (vך×d)Hmotnost 168 g

Produkt Costa Nova Mísa Dori, perleťová z kategorie misky a mísy si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 1 185 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Costa Nova Mísa Dori, perleťová od značky COSTA NOVA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Costa Nova Mísa Dori, perleťová a také tipy, jak vybírat misky a mísy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Costa Nova Mísa Dori, perleťová?

Aktuálně můžete produkt Costa Nova Mísa Dori, perleťová koupit již od 1 185 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Costa Nova Mísa Dori, perleťová?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Costa Nova Mísa Dori, perleťová skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Costa Nova Mísa Dori, perleťová EAN kód?

EAN kód pro Costa Nova Mísa Dori, perleťová je 5606739828530. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.