Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od COLGATE

COLGATE Max White Expert Original 3× 75 ml

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

369 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
369 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu COLGATE Max White Expert Original 3× 75 ml

Zubní pasta COLGATE Max White Expert Original 3× 75 ml:Bělicí zubní pasta Max White Expert Original od COLGATE s patentovanou technologií čistí nejen povrch zubů, ale i jejich vnitřní zabarvení. Peroxid vodíku chemicky reaguje se skvrnami, způsobuje jejich vyblednutí a působí také na vnitřní skvrny pod povrchem zubní skloviny. I přes vysokou účinnost je zubní pasta šetrná k zubní sklovině a je tak vhodná pro každodenní používání. Výsledky můžete pozorovat již po 5 dnech pravidelného používání. Jedno balení obsahuje tři zubní pasty.  Klíčové vlastnosti zubní pasty COLGATE Max White Expert Original, 3× 75 mlZubní pasta s bělicím účinkemS obsahem peroxidu vodíkuNeodstraňuje pouze povrchové skvrny - spolehlivě odstraní skvrny i zpod povrchu zubní sklovinyDokáže zbavit i roky starého nežádoucího zbarveníVhodná pro každodenní používáníViditelné výsledky již za 5 dníŠetrná k zubní skloviněAktivní látky:Peroxid vodíku – je antibakteriální, antimikrobiální, antiseptický a protizánětlivýLimonen – má protizánětlivé a...

Produkt COLGATE Max White Expert Original 3× 75 ml z kategorie zubní pasty si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 369 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu COLGATE Max White Expert Original 3× 75 ml od značky COLGATE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu COLGATE Max White Expert Original 3× 75 ml a také tipy, jak vybírat zubní pasty. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena COLGATE Max White Expert Original 3× 75 ml?

Aktuálně můžete produkt COLGATE Max White Expert Original 3× 75 ml koupit již od 369 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit COLGATE Max White Expert Original 3× 75 ml?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je COLGATE Max White Expert Original 3× 75 ml skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má COLGATE Max White Expert Original 3× 75 ml EAN kód?

EAN kód pro COLGATE Max White Expert Original 3× 75 ml je 8590232000739. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.