Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Cascha

CASCHA Blues Series C-major

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

219 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
219 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu CASCHA Blues Series C-major

Foukací harmonika CASCHA Blues Series C-major:Harmonika CASCHA Blues Series C-major je ideální pro začátečníky i pokročilé hráče. Vždy je po ruce a naučíte se na ni hrát rychle a snadno. Harmonika je laděna v tónině C, což je nejběžnější a nejpoužívanější ladění harmonik. Harmonika je vhodný nástroj jak pro sólové hraní, tak v kombinaci s jinými nástroji, jako je kytara nebo ukulele. Dokonalé ladění harmoniky vám umožňuje snadno hrát jednotlivé tóny i více tónů najednou. Cascha Blues s kvalitními mosaznými plátky, snadno čistitelným plastovým hřebenem, pevným plastovým pouzdrem a čisticím hadříkem je perfektním nástrojem pro začátečníky, který přinese radost i pokročilému hráči. Klíčové vlastnosti foukací harmoniky CASCHA Blues Series C-majorDiatonická foukací harmonika s laděním CJednoduchý nástrojKvalitní mosazné jazýčky Skvělé zvukové vlastnostiHarmonika má plastový korpus a mosazné hláskyUrčena především začínajícím muzikantům Obsah balení:Harmonika, plastová krabička, hadřík

Produkt CASCHA Blues Series C-major z kategorie foukací harmoniky si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 219 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu CASCHA Blues Series C-major od značky CASCHA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu CASCHA Blues Series C-major a také tipy, jak vybírat foukací harmoniky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena CASCHA Blues Series C-major?

Aktuálně můžete produkt CASCHA Blues Series C-major koupit již od 219 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit CASCHA Blues Series C-major?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je CASCHA Blues Series C-major skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má CASCHA Blues Series C-major EAN kód?

EAN kód pro CASCHA Blues Series C-major je 4026929918963. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.