Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Carrera

Carrera D124 23639 Super Showdown

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

11 890 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
11 890 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Carrera D124 23639 Super Showdown

Autodráha Carrera D124 23639 Super Showdown:Autodráha Carrera Digital 124 23639 Super Showdown je digitální autodráha v měřítku 1:24, která nabízí realistické závodění na trati dlouhé 8 metrů. Hned od první jízdy oceníte možnost jezdit až se čtyřmi auty současně v jedné dráze a skutečně předjíždět – žádné čekání, kdo má „svoji kolej“. Součástí setu jsou detailně zpracované vozy Ferrari 296 GT3 a Audi R8 LMS GT3, bezdrátové ovladače a pestrá kombinace rovinek, zatáček a přemostění. Autodráha je vhodná pro děti od 10 let i dospělé fanoušky motorsportu, kteří chtějí doma plnohodnotný závodní okruh.  Klíčové vlastnosti autodráhy Carrera Digital 124 Super ShowdownDigitální autodráha Carrera Digital 124 v měřítku 1:24Délka dráhy 8 m s možností variabilního sestaveníMožnost jízdy až 4 aut současně v jedné drázeFunkční předjíždění zprava i zleva na rovinkách i v zatáčkáchBezdrátové ovladače pro volný pohyb kolem dráhyDetailně zpracované vozy Ferrari 296 GT3 a Audi R8 LMS GT3Široká trať Carrera Digital 124 Super Showdown umožňuje...

Produkt Carrera D124 23639 Super Showdown z kategorie autodráhy si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 11 890 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Carrera D124 23639 Super Showdown od značky CARRERA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Carrera D124 23639 Super Showdown a také tipy, jak vybírat autodráhy. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Carrera D124 23639 Super Showdown?

Aktuálně můžete produkt Carrera D124 23639 Super Showdown koupit již od 11 890 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Carrera D124 23639 Super Showdown?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Carrera D124 23639 Super Showdown skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Carrera D124 23639 Super Showdown EAN kód?

EAN kód pro Carrera D124 23639 Super Showdown je 4007486909564. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.