Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Zoner Press

Být člověkem

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

389 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
389 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Být člověkem

Elektronická kniha Být člověkem:Odhalte, jak biologie ovlivnila historii lidstva a formovala dnešní svět!   Objevte fascinující propojení mezi našimi nedostatky a událostmi, které utvářely naši současnost. Jak mohla hemofilie přispět k vzniku Sovětského svazu? Jak souvisí kurděje na zámořských lodích s růstem mafie v Itálii v 19. století? A jak se z nejbohatší francouzské kolonie stala jedna z nejchudších zemí světa kvůli komárům?   Lidé jsou zázrakem evoluce. Výjimečné schopnosti nám umožnily přežít, rozmnožovat se a tvořit svět, jak ho známe dnes. Lidský organismus však obsahuje chyby, které omezují naše možnosti. Rozpor mezi našimi schopnostmi a nedostatky je podstatou „bytí člověkem“ a veškerá historie se odehrává právě na této tenké hranici.   Lewis Dartnell ve své knize přístupným a poutavým způsobem vypráví složitý příběh lidského vývoje skrze naši křehkou biologii. Ponořte se do strhujícího vyprávění o tom, jak naše biologie formovala vztahy, společnosti i...

Produkt Být člověkem z kategorie dějiny si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 389 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Být člověkem od značky ZONER PRESS.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Být člověkem a také tipy, jak vybírat dějiny. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Být člověkem?

Aktuálně můžete produkt Být člověkem koupit již od 389 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Být člověkem?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Být člověkem skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.