Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Burga

BURGA Player Tough Case For Google Pixel 9

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

1 099 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
1 099 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu BURGA Player Tough Case For Google Pixel 9

Kryt na mobil BURGA Player Tough Case For Google Pixel 9: Ochranný kryt Burga Player Tough Case je navržen pro telefon Google Pixel 9. Spojuje dva materiály, které zajišťují ochranu vašeho zařízení. Vnitřní vrstva z TPU pohlcuje nárazy, zatímco vnější plastová skořepina chrání před poškrábáním. Přesné výřezy vám umožňují plný přístup ke všem konektorům a tlačítkům, aniž byste museli kryt sundávat. Kryt tak neomezuje běžné používání telefonu. Klíčové vlastnosti ochranného krytu Burga Player Tough Case pro Google Pixel 9 Určen pro mobilní telefon Google Pixel 9Kombinuje vnitřní vrstvu z pružného TPU a vnější skořepinu z pevného plastuChrání zařízení před poškrábáním a tlumí nárazy při pádechVybaven přesnými výřezy pro konektory a ovládací tlačítkaZachovává snadný přístup ke všem funkcím telefonu

Produkt BURGA Player Tough Case For Google Pixel 9 z kategorie pouzdra si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 1 099 Kč.

PODOBNÉ PRODUKTY

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu BURGA Player Tough Case For Google Pixel 9 od značky BURGA.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu BURGA Player Tough Case For Google Pixel 9 a také tipy, jak vybírat pouzdra. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena BURGA Player Tough Case For Google Pixel 9?

Aktuálně můžete produkt BURGA Player Tough Case For Google Pixel 9 koupit již od 1 099 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit BURGA Player Tough Case For Google Pixel 9?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je BURGA Player Tough Case For Google Pixel 9 skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má BURGA Player Tough Case For Google Pixel 9 EAN kód?

EAN kód pro BURGA Player Tough Case For Google Pixel 9 je 4772229531271. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.