Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od Bridgestone

Bridgestone Exedra Max E-MAX 110/90 -19 62 H

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

2 841 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
2 841 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu Bridgestone Exedra Max E-MAX 110/90 -19 62 H

Motopneumatika Bridgestone Exedra Max E-MAX 110/90 -19 62 H: Exedra Max E-MAX cílí na majitele těžkých cestovních motorek, určených pro jízdu na dlouhé vzdálenosti. Pokud vlastníte např. japonský cruiser a nahradíte stávající gumy pneumatikami Bridgestone, pocítíte při jízdě mimořádnou stabilitu, a to i tehdy, budete-li převážet těžké náklady. Pneumatiky Exedra Max E-MAX totiž tvoří vysoce přilnavá směs Silica Rich, která zlepší vás balanc hlavně na mokré vozovce. Technologie NanoPro zase účinně sníží tření a tím předejde deformaci běhounu při otáčení pneumatiky. Silné stránky nabídne Bridgestone Exedra Max E-MAX 110/90 i v podobě vysokých indexů: pneumatika bez potíží snese zátěž do 265 kg a co se rychlostní hranice týče, podle výrobce je uzpůsobena pro jízdu maximální rychlostí 210 km/h. Klíčové vlastnosti motopneumatik Bridgestone Exedra Max E-MAX (110/90)Dezén z přilnavé směsi Silica Rich pro dosažení skvělé stability na vozovceOptimalizované tření zabraňuje předčasnému opotřebení (technologie NanoPro)Vysoký hmotnostní & rychlostní...

Produkt Bridgestone Exedra Max E-MAX 110/90 -19 62 H z kategorie pneumatiky si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 2 841 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu Bridgestone Exedra Max E-MAX 110/90 -19 62 H od značky BRIDGESTONE.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu Bridgestone Exedra Max E-MAX 110/90 -19 62 H a také tipy, jak vybírat pneumatiky. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena Bridgestone Exedra Max E-MAX 110/90 -19 62 H?

Aktuálně můžete produkt Bridgestone Exedra Max E-MAX 110/90 -19 62 H koupit již od 2 841 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit Bridgestone Exedra Max E-MAX 110/90 -19 62 H?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je Bridgestone Exedra Max E-MAX 110/90 -19 62 H skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má Bridgestone Exedra Max E-MAX 110/90 -19 62 H EAN kód?

EAN kód pro Bridgestone Exedra Max E-MAX 110/90 -19 62 H je 3286340613415. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.