Porovnejte ceny a ušetřete!

Vše od BRAIT

BRAIT Choco Dream 300 ml

5.0
(1 obchod)

Nejnižší cena od:

69 Kč

Porovnáno z:

1 obchodu

POROVNÁNÍ CEN

alza.cz
alza.cz Skladem
cena od
69 Kč
Heureka
Heureka.cz Najděte nejlevnější nabídku

Informace o produktu BRAIT Choco Dream 300 ml

Osvěžovač vzduchu BRAIT Choco Dream 300 ml:Přejete si provonět interiér neodolatelnou vůní? Pak vás zcela jistě osloví osvěžovač vzduchu BRAIT ve formě spreje. Prostor provoní svěží vůní, která mu dodá pocit klidu a pohody. Vhodný je do všech interiérů ať už u vás doma nebo v kanceláři. Osvěžovač vzduchu BRAIT byl vyroben o objemu 300 ml. Jakmile se tento osvěžovač vzduchu vypotřebuje, nelze jej již doplnit. Udržovat domov plný okouzlující vůně nikdy nebylo jednodušší. Stěžejní parametry osvěžovače vzduchu BRAIT Choco Dream 300 ml Osvěžovač vzduchu BRAIT má formu spreje Svěží vůně tohoto přípravku stojí za vyzkoušení a hodí se do jakéhokoliv prostoru Osvěžovač eliminuje nežádoucí zápach Tento typ má objem 300 ml Nejde opětovně naplnit

Produkt BRAIT Choco Dream 300 ml z kategorie osvěžovače a vůně si můžete zakoupit v internetovém obchodě alza.cz za cenu 69 Kč.

ČASTO KLADENÉ OTÁZKY

K produktu BRAIT Choco Dream 300 ml od značky BRAIT.

Na této stránce najdete rychlé odpovědi k produktu BRAIT Choco Dream 300 ml a také tipy, jak vybírat osvěžovače a vůně. Ceny porovnáváme z více e‑shopů a pravidelně je aktualizujeme.

Jaká je cena BRAIT Choco Dream 300 ml?

Aktuálně můžete produkt BRAIT Choco Dream 300 ml koupit již od 69 Kč. Porovnáváme nabídky z 1 obchod, takže si snadno vyberete nejvýhodnější cenu i obchod. Doporučujeme prokliknout detail nabídky – cena a dostupnost se může během dne měnit podle skladů e‑shopů.

Kde koupit BRAIT Choco Dream 300 ml?

Nejlevnější nabídku obvykle najdete v e‑shopu alza.cz, ale doporučujeme porovnat i ostatní obchody v tabulce výše. Kliknutím na „Do obchodu“ se dostanete přímo na nabídku produktu u prodejce.

Je BRAIT Choco Dream 300 ml skladem?

Dostupnost se liší podle prodejce. V porovnání cen výše vidíte aktuální stav u jednotlivých e‑shopů. Pokud je uvedeno „Skladem“, produkt by měl být dostupný k okamžitému objednání.

Jaký má BRAIT Choco Dream 300 ml EAN kód?

EAN kód pro BRAIT Choco Dream 300 ml je 5908241716665. EAN je užitečný pro přesné dohledání stejného produktu napříč obchody.